Warszawa

Bliska Wola Tower – ul. M Kasprzaka 31

 

Lokalizacja

Osiedle Bliska Wola znajduje się na warszawskiej Woli – w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy ze względu na położenie – bardzo dobry dojazd w każdą część miasta, szybki rozwój oraz biznesowy charakter. Bliska Wola Tower wchodzi w skład osiedla Bliska Wola. Znajduje się na nim kompleks budynków, w którym oprócz mieszkań i przestrzeni rekreacyjnej znajdą się również apartamenty na wynajem, powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe.

Infrastruktura

Na terenie osiedla znajduje się Central Park z boiskami do gry w piłkę, samoobsługowa pralnia oraz klub fitness. Na parterze jest część handlowo-usługowa oraz dwupoziomowa część gastronomiczna przeznaczona pod restauracje oraz kawiarnie. Bliska Wola Tower to idealna oferta dla inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał w nieruchomościach oraz dla przedsiębiorców.

Bliska Wola – Lokal U/0108 + Antresola

Lokal usługowy o powierzchni 363,87m2 znajdujący się w budynku A, etap D osiedla. Lokal na parterze z antresolą o powierzchni 110,59m2. Wejście do nieruchomości znajduje się od ulicy Marcina Kasprzaka. 
.
POWIERZCHNIA
363,87 m²
POWIERZCHNIA ANTRESOLA
110,59 m²
LOKALIZACJA
ul. Marcina Kasprzaka 31
SYTUACJA
Parter + Antresola
Antresola

Bliska Wola – Lokal U/0117

Dostępny lokal o powierzchni 52,64m2 znajdujący się w budynku C, etap D osiedla. Lokal na parterze. Wejście do nieruchomości jest od alei Prymasa Tysiąclecia.
POWIERZCHNIA
52,64 m²
LOKALIZACJA
ul. Marcina Kasprzaka 31
SYTUACJA
Parter

Bliska Wola – Lokal U/0125

Dostępny lokal o powierzchni 42,76m2 znajdujący się w budynku C, etap D osiedla. Lokal znajduje się na parterze. Wejście do nieruchomości jest od wewnętrznej strony budowli (osiedle).
POWIERZCHNIA
42,76 m²
LOKALIZACJA
ul. Marcina Kasprzaka 31
SYTUACJA
Parter

Metropoint – Karolkowa 28

 

Lokalizacja

Metropoint to dwie nowoczesne kamienice (North and South), wkomponowane w nowo powstałą zabudowę, tworzącą pierzeję ulicy Karolkowej. Obydwa dwunastopiętrowe budynki wyróżniają nowoczesna architektura, wyjątkowe zielone tarasy oraz reprezentacyjne lobby. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie, graniczącej ze Śródmieściem, warszawskiej bliskiej Woli, której obszar wyrasta obecnie na nowe stołeczne Centrum Biznesu.

Infrastruktura i media

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja KBP, w sąsiedztwie stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego oraz wielu linii autobusowych i tramwajowych, zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta i wszystkich dzielnic Warszawy.

Metropoint – Lokal U/9

Lokal usytuowany na parterze dwunastopiętrowego budynku od strony Metropoint office. Doskonała komunikacja, w pobliżu przystanek metro Rondo Daszyńskiego. 
POWIERZCHNIA
48,12 m²
LOKALIZACJA
ul. Karolkowa 28
SYTUACJA
Parter

Smocza 3

 

Lokalizacja

Lokal znajduje się w Warszawie na ulicy Smoczej 3, w dzielnicy Nowolipki. Obok lokalizacji nieruchomości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej zapewniający dojazd do głównych węzłów przesiadkowych w Warszawie.

Opis lokalu

Lokal o powierzchni 165 m położony jest na parterze budynku mieszkalnego. Posiada duże przeszklone witryny od strony ulicy Nowolipki oraz Smoczej. Przed lokalem znajduje się ogólnodostępny parking. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Lokal usytuowany jest w samym sercu dużego osiedla w pobliżu Skweru Mieczysława Apfelbauma oraz Skweru gen. Jana Jura- Gorzechowskiego. W niedalekiej odległości Sąd Okręgowy oraz Muzeum więzienia Pawiak.

 

Smocza 3 – Lokal U/1

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, zaaranżowany aktualnie pod restauracje, narożny, w pobliżu przystanek autobusowy oraz miejsca postojowe pod lokalem, duże witryny, usytuowany w kamienicy na około budynki mieszkalne.
POWIERZCHNIA
160,00 m²
LOKALIZACJA
ul. Smocza 3
SYTUACJA
Parter