ul. Majowa 27, DK1

ul. Majowa 27, DK1

 

Lokalizacja

Lokalizacja budynku znajduje się na ulicy Majowej 27. Budynek posiada również bezpośredni zjazd z Alei Wojska Polskiego (Trasa DK1). Dobra komunikacja z centrum Częstochowy. 

Opis budynku

Budynek ma świetną lokalizację ponieważ znajduje się tuż przy trasie DK1. Widoczny jest z trasy w kierunku Katowic jak i Warszawy. Wjazd do nieruchomości jest bezpośrednio od trasy DK1 oraz ul. Majowej. Frontowa ściana obiektu od strony trasy jest ładnie przeszklona od poziomu parteru po drugie piętro. Budynek posiada trzy niezależne od siebie kondygnacje, każda po 500 m z osobnymi wejściami. Do każdej z kondygnacji jest niezależne wejście z klatki schodowej. Nieruchomość posiada windę towarową. Przed i za budynkiem jest duży parking. Koło budynku znajduje się obszerny pas zieleni stanowiący miejsce rekreacji i wypoczynku. Obiekt przystosowany jest praktycznie pod każdą działalność handlowo-produkcyjno-usługową.

Dwupiętrowy budynek, Majowa 27

Budynek znajduje się na ulicy Majowej 27, posiada bezpośredni wjazd na posesję z DK1 Łódź – Katowice. Nieruchomość posiada windę towarową oraz każde piętro ma osobne wejście, bezpośrednio ze schodów.
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA
1500,00 m²
POWIERZCHNIA KONDYGNACJI
500,00 m²
LOKALIZACJA
ul. Majowa 27
SYTUACJA
Parter, I Piętro, II Piętro