Galicyjska 1 – Lokal U/7

Business Park – Galicyjska 1

 

Lokalizacja

Biurowiec Galicyjska Business Park znajduje się w Krakowie w dzielnicy Czyżyny przy ulicy Galicyjskiej. Całkowita powierzchnia tego sześciopiętrowego biurowca wynosi 8000 m2. W ofercie posiadamy dwa lokale usytuowane na parterze biurowca. 112 metrów od obiektu znajduje się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. W pobliżu posiadłości znajduje się 148 metrowy parking.

Zalety

Doskonale skomunikowana lokalizacja w centrum miasta, nowoczesna architektura budynku. Posiadłość obejmuje miejsca parkingowe podziemne dla najemców, miejsca postojowe ogólnodostępne, miejsca parkingowe dla rowerzystów. Lokale to ergonomiczna powierzchnia najmu z możliwością swobodnej aranżacji, posiadające również monitoring obiektu, system kontroli dostępu oraz system antywłamaniowy.

Galicyjska – Lokal U/7

Galicyjska Business Park to nowoczesny budynek biurowy w standardzie klasy A z lokalami usługowymi na parterze. Lokal U/07 znajduje się od frontu tego budynku. Jest to lokal narożny o powierzchni 135 m wykończony na wysoki poziom z dużymi przeszklonymi witrynami co zapewnia dobry dostęp światła dziennego. W okolicy znajduje Centrum Handlowe M1, międzynarodowe Centrum Targowo Kongresowe Expo Kraków oraz duże osiedle mieszkaniowe. Na sąsiednim osiedlu nie znajduje nie żaden lokal usługowy co zwiększa potencjał naszej oferty. Położenie pozwala na sprawny dojazd do innych części miasta zarówno transportem publicznym jak i prywatnym.
POWIERZCHNIA
135 m²
LOKALZIACJA
ul. Galicyjska 1
SYTUACJA
Parter