al. Wojska Polskiego 63, DK1

al. Wojska Polskiego 63, DK1

 

Lokalizacja

Lokalizacja budynku znajduje się na Al. Wojska Polskiego 63. Budynek posiada również bezpośredni zjazd z Alei Wojska Polskiego (Trasa DK1) na plac przed budynkiem. Za budynkiem znajduje się droga dojazdowa na parking, od ulicy Długiej. 

Opis budynku

Budynek ma świetną lokalizacje ponieważ znajduje się tuz przy trasie DK1 w pobliżu ruchliwego skrzyżowania. Widoczny jest z trasy w kierunku Katowic jak i Warszawy. Wjazd do nieruchomości jest bezpośrednio od trasy DK1 oraz ul. Długiej. Klatka schodowa obiektu od strony trasy jest reprezentacyjnie przeszklona i oświetlona od poziomu parteru po drugie piętro. Budynek posiada trzy niezależne od siebie kondygnacje, każda po 330 m z osobnymi wejściami. Do każdej z kondygnacji jest niezależne wejście z klatki schodowej. Wszystkie trzy powierzchnie wykończone są glazurą w wysokim standardzie. Nieruchomość posiada windę towarową. Przy budynku duży parking. Obiekt przystosowany jest praktycznie pod każdą działalność handlowo-usługową.

Dwupiętrowy budynek, al. Wojska Polskiego 63

Dwupiętrowy budynek znajduje się na al. Wojska Polskiego 63. Nieruchomość posiada windę towarową oraz każde piętro ma osobne wejście bezpośrednio ze schodów. Za budynkiem znajduje się parking. Możliwość wjazdu bezpośrednio z DK1 na plac przed posesją.
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA
1000,00 m²
POWIERZCHNIA KONDYGNACJI
333,00 m²
LOKALIZACJA
al. Wojska Polskiego 63
SYTUACJA
Parter, I Piętro, II Piętro