Aleja Pokoju 83 – Lokal U/09

ATAL – Aleja Pokoju 83

 

Lokalizacja

Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Dojazd samochodem do dworca PKP ,PKS i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut, niewiele więcej podróż komunikacją miejską . Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu o bardzo eleganckim charakterze w jednej z najbardziej rozwijającej się części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajdują się przystanki tramwajowe co pozwala na szybkie i bezkolizyjne dotarcie do centrum Krakowa. Zaledwie kilometr od nieruchomości znajduje się Park Lotników.

ATAL – Lokal U/09

Lokal usługowy U/09 o powierzchni 54m usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego przy Alei Pokoju . Jest bardzo dobrze widoczny od głównej Alei co zapewnia potencjalnemu najemcy dobrą reklamę. Osiedle, na którym lokal się znajduje posiada koło 1000 mieszkań co daje duży potencjał.
POWIERZCHNIA
54 m²
LOKALIZACJA
Aleja Pokoju 83
SYTUACJA
Parter

ATAL – Lokal U/10

Lokal usługowy U/10 o powierzchni 98m usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego przy Alei Pokoju . Jest bardzo dobrze widoczny od głównej Alei co zapewnia potencjalnemu najemcy dobrą reklamę. Osiedle, na którym lokal się znajduje posiada koło 1000 mieszkań co daje duży potencjał.
POWIERZCHNIA
98 m²
LOKALIZACJA
Aleja Pokoju 83
SYTUACJA
Parter