LWOWSKA 01

KRAKÓW
Powierzchnia użytkowa: Łącznie (18 lokali) 1375m2
Powierzchnie lokali: od 36m2 do 175m2

Położenie / Potencjał Lwowska 1 to czterokondygnacyjny budynek z Apartamentami mieszkalnymi oraz częścią usługowa na parterze. Budynek zaprojektowany został jako zabudowa uzupełniająca dla kontynuacji pierzei ulic Lwowskiej i Na Zjeździe. Na parterze zaprojektowano 1375 m2 powierzchni handlowej z podziałem na 18 lokali usługowych o powierzchni 36 m2 do 175 m2 z możliwością ich łączenia. Kolejne trzy kondygnacje to 137 Apartamentów w systemie Aparthotelu w standardzie czterogwiazdkowym z operatorem Hotelowym, na poziomie - 1 umiejscowiona zostanie restauracja oraz pralnia.

Infrastruktura / Media
Lokale położone na parterze z dogodną lokalizacją. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Lokale znajdują się od strony ul. Na Zjeździe. W sąsiedztwie duże parkingi oraz bezpośrednio w budynku parking podziemny, lokalizacja budynku znajduje się w miejscu często odwiedzanym przez turystów. Lokale z dużymi przeszklonymi witrynami, z możliwością zawieszenia reklam świetlnych. Budynek nowoczesny, wkomponowuje się w otoczenie, ukończone w 2016 r.


Zobacz na mapie
 

ATAL, CITY TOWERS, Marii Dąbrowskiej ZAJĘTY

KRAKÓW
Powierzchnia użytkowa: 314m2

Położenie / Potencjał Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku wchodzącym w skład utworzonego kompleksu obiektów o przeznaczeniu mieszkalno - użytkowym. Docelowo kompleks budynków uzupełniony zostanie zgodnie z projektem o kolejne budynki jednak wyłącznie z przeznaczeniem miszkalnym. Obecna liczba mieszkań przeznaczonych do użytkowania wynosi około 540 lokali. W bezpośredniej bliskości obiektu znajduje się market Carrefour a w niedalekiej odległości Uniwersytet Ekonomiczny. Przy lokalu posadowiony został parking dla samochodów, w odległości 50m. przystanek komunikacji miejskiej. Docelowo lokale sąsiadujące przeznaczone zostały na działalnośc usługowo biurową.


Infrastruktura / Media Lokal jako narożny, posiada dwa niezależne wejścia bezpośrednio z ulicy. Lokal wyposażono w przestronne wutryny przeszklone. Zastosowano w witrynach szyby anty-włamaniowe. Lokal posiada ustawny kształt. Do pomieszczeń doprowadzone zostały wszystkie niezbędne media do prowadzenia działalności gospodarczej.

Zobacz na mapie
 

ATAL, Al. Pokoju 83

KRAKÓW
Powierzchnia użytkowa: U9 54m / U10 97m

Położenie / Potencjał Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Pokoju 83 będą mogli dojechać samochodem do dworca PKP, PKS i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską. W dogodnej lokalizacji, w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Aleja Pokoju 83. Właśnie pod tym adresem zaplanowano nowoczesne osiedle o kameralnym i bardzo eleganckim charakterze.


Infrastruktura / Media Osiedle Aleja Pokoju 83 to projekt, który połączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W ramach realizowanej zabudowy powstaną cztery budynki o prostych bryłach i elewacjach utrzymanych w bieli, szarościach i ciepłych odcieniach brązu

Duży parking bezpośrednio przy lokalizacji.

Zobacz na mapie
 


Business Park - Galicyjska

KRAKÓW
Powierzchnia użytkowa: U6 200,23 m2 / U7 144,72 m2
Cena: 65 zł netto za m2 / do negocjacji

Położenie / Potencjał Biurowiec Galicyjska Business Park jest budowany w Krakowie w dzielnicy Czyżyny przy Galicyjskiej, Centralnej. Całkowita powierzchnia tego sześciopiętrowego budynku wyniesie 8000 m2. W ofercie posiadamy dwa lokale usytuowane na parterze biurowca.


Infrastruktura / Media W odległości 94 metrów powstaje Centralna Park. Central Park w ofercie będzie posiadał 8 tys. mieszkań bez powierzchni przeznaczonych pod lokale handlowo - usługowe. 112 metrów dalej znajduje się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. W pobliżu posiadłości znajduje się 148 metrowy parking

Zalety
Doskonale skomunikowana lokalizacja w centrum miasta, nowoczesna architektura budynku. Posiadłość obejmuje miejsca parkingowe podziemne dla najemców, miejsca postojowe ogólnodostępne, miejsca parkingowe dla rowerzystów. Lokale to ergonomiczna powierzchnia najmu z możliwością swobodnej aranżacji, posiadające również monitoring obiektu, system kontroli dostępu oraz system antywłamaniowy.


Zobacz na mapie