Metropoint, ul. Karolkowa 28 ZAJĘTY

WARSZAWA
Powierzchnia użytkowa: 48,12m2
Położenie / Potencjał Metropoint to apartament i lokale y dla najbardziej wymagających. Harmonijnie wpisujące się w otoczenie, nawiązujące swoim układem do biegu ulic Karolkowej i Hrubieszowskiej. Nowoczesna, wysokiej jakości architektura miejska autorstwa renomowanej warszawskiej pracowni FSP Arcus oraz wyjątkowa lokalizacja są gwarancją najwyższego komfortu oraz prestiżu.

Infrastruktura / Media
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie, graniczącej ze Śródmieściem, warszawskiej bliskiej Woli, której obszar wyrasta obecnie na nowe stołeczne Centrum Biznesu. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja KBP, w sąsiedztwie stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego oraz wielulinii autobusowych i tramwajowych, zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta i wszystkich dzielnic Warszawy.


Zobacz na mapie
 

Bliska Wola Tower DO WYNAJĘCIA

WARSZAWA
Powierzchnia użytkowa: U/0117: 52,64m2 / U0125: 42,76m2
Położenie / Potencjał Osiedle Bliska Wola powstaje na warszawskiej Woli – w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy ze względu na położenie – bardzo dobry dojazd w każdą część miasta, szybki rozwój oraz biznesowy charakter. Bliska Wola Tower wchodzi w skład osiedla Bliska Wola. Znajduje się na nim kompleks budynków, w którym oprócz mieszkań i przestrzeni rekreacyjnej znajdą się również apartamenty na wynajem, powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe.

Infrastruktura / Media
Na terenie osiedla znajdować się będzie Central Park z boiskami do gry w piłkę, samoobsługowa pralnia oraz klub fitness. Na parterze będzie część handlowo-usługowa oraz dwupoziomowa część gastronomiczna przeznaczona pod restauracje oraz kawiarnie. Bliska Wola Tower to idealna oferta dla inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał w nieruchomościach.


Zobacz na mapie