ul. Majowa 27 ZAJĘTY

CZĘSTOCHOWA
Powierzchnia użytkowa: 1500 m2
Położenie / Potencjał Budynek znajduje się przy trasie Częstochowa - Katowice. Posiada bezpośredni zjazd na trasę. W pobliżu znajduje się stacja paliw, sklepy spożywcze, salony samochodowe. Lokale do wynajęcia znajdują się w 3-kondygnacyjnym budynku przy ul. Majowej. Lokal nadaje się do prowadzenia każdego rodzaju działalności.

Infrastruktura / Media
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie pomiędzy Błesznem a Wrzosowiakiem. Dzięki dobrej lokalizacji w łatwy sposób można dotrzeć zarówno do centrum miasta. Lokale do wynajęcia są wykonane w wysokim standardzie. Do wynajęcia są 3 niezależne powierzchnie użytkowe o powierzchni 500 m2 każda w 3-kondygnacyjnym budynku. Każda powierzchnia posiada osobne wejście. Wokół budynku znajduje się duży, utwardzony parking.


Zobacz na mapie
 

Al. Wojska Polskiego 63 ZAJĘTY

CZĘSTOCHOWA
Powierzchnia użytkowa:1020m2 (3 x 340 m2)
Położenie / Potencjał Budynek znajduje się przy trasie Częstochowa - Katowice. Posiada bezpośredni zjazd na trasę. W pobliżu znajduje się stacja paliw, sklepy spożywcze, salony samochodowe. Lokale do wynajęcia znajdują się w 3-kondygnacyjnym budynku przy al. Wojska Polskiego. Lokal nadaje się do prowadzenia każdego rodzaju działalności.

Infrastruktura / Media
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie pomiędzy Błesznem a Wrzosowiakiem. Dzięki dobrej lokalizacji w łatwy sposób można dotrzeć zarówno do centrum miasta. Lokale do wynajęcia są wykonane w wysokim standardzie. Do wynajęcia są 3 niezależne powierzchnie użytkowe o powierzchni 340 m2 każda w 3-kondygnacyjnym budynku. Każda powierzchnia posiada osobne wejście. Wokół budynku znajduje się duży, utwardzony parking.


Zobacz na mapie